Okná a dvere na celý život

O spoločnosti


Všetci zamestnanci našej spoločnosti vedia, že väčšina z Vás, našich zákazníkov, stavia len raz za život, a snažia sa pre Vás vyrobiť tomu zodpovedajúcu kvalitu.  Spokojnosť zákazníka je našou najsilnejšou motiváciou.

Naším cieľom je dať Vám a Vášmu domovu najlepší možný výhľad do sveta – dodávame Vášmu domu „oči“. Dbáme na ručne vyrobenú kvalitu a snažíme sa o uspokojenie túžby po individualite, a to všetko za prijateľné ceny.

História

Spoločnosť JUST SK vznikla 1.1.1990. V začiatkoch bola naša činnosť zameraná na všestranné stolárstvo. Od roku 1993 sme sa začali špecializovať na výrobu interiérových dverí, ku ktorým od roku 1995 pribudli okná a vchodové dvere. Investovali sme do moderných technológií, aby produkty našej spoločnosti vyhovovali vysokým štandardom akosti, spĺňali moderné stavebné normy a Vaše najnáročnejšie požiadavky.

Od roku 2005 sa vypustila z programu výroba interiérových dverí a spoločnosť sa špecializuje na výrobu a montáž eurookien a vchodových dverí. V roku 2007 sa spoločnosť pretransformovala na JUST SK s.r.o. Spoločnosť aktuálne sídli vo vlastných priestoroch v obci Sľažany, blízko Zlatých Moraviec a zamestnáva ľudí z okolia.

Bohaté referencie

Drevené a hliníkové okná sa používajú v najrôznejších dizajnových variantoch a sú dôležitým prvkom Vášho domu. Pozrite si naše rozmanité realizácie v referenčných fotografiách.

Investovanie do moderných technológií

Kvalitatívny vývoj trhu, predpisov, noriem a čoraz náročnejšie požiadavky zákazníkov nás motivovali investovať do moderných technológií. Táto stratégia aj naďalej pre nás zostáva kvalitatívnou podmienkou pre fungovanie na stavebnom trhu.

Služby a doplnkový sortiment

Neoddeliteľná súčasť našich služieb je dovoz dverí a okien a ich profesionálna montáž. Okrem okien dodávame aj okenice, parapetné dosky, sieťky, rolety, žalúzie.

5 ročná záruka

Kvalitou našich výrobkov sme si istí. Taktiež nám záleží na Vašej maximálej spokojnosti. Vieme, že práve Vaša spokojnosť nám prináša ďalšie zákazky. Z týchto dôvodov poskytujeme na naše výrobky 5 ročnú záruku. Poskytujeme záručný (bezplatný) a pozáručný servis. Záruka je 5 rokov na všetky výrobky.

Certifikácia

Naše výrobky spĺňajú náročné kritériá súčasne platných noriem a predpisov, dosvedčujú to aj tieto získané certifikáty.

100% poctivá montáž

Rovnako dôležitá ako kvalita samotného okna je profesionálna montáž. Preto kladieme veľký dôraz aj na osadenie našich okien. Aby ste nemuseli veriť iba nášmu slovu, sme osvedčení ako poctiví montážnici občianskym združením SLOVENERGOokno podľa STN 733134.