O nás JUST SK, s.r.o.

O nás

O firme

Spoločnosť JUST SK vznikla 1.1.1990. V začiatkoch bola naša činnosť zameraná na všestranné stolárstvo. Od roku 1993 sme sa začali špecializovať na výrobu interiérových dverí, ku ktorým od roku 1995 pribudli okná a vchodové dvere. Investovali sme do moderných technológií, aby produkty našej spoločnosti vyhovovali vysokým štandardom akosti, spĺňali moderné stavebné normy a vaše najnáročnejšie požiadavky.

Všetci zamestnanci našej spoločnosti vedia, že väčšina z vás, našich zákazníkov, stavia len raz za život, a snažia sa pre vás vyrobiť tomu zodpovedajúcu kvalitu.

Naším cieľom je dať Vám a Vášmu domovu najlepší možný výhľad do sveta - dodávame vášmu domu „oči“. Napriek technickej vyspelosti našich produktov si drevené okná zachovávajú auru niečoho tradičného a vyjadrujú niečo, čo kedysi mali iba šlachtici či králi.

Naozaj - u nás je každý zákazník kráľom. Dbáme na ručne vyrobenú kvalitu a snažíme sa o uspokojenie túžby po individualite, a to všetko za prijateľné ceny.

Drevené a hliníkové okná sa používajú v najrôznejších dizajnových variantoch a sú dôležitým prvkom - očami Vášho domu. Pozrite si naše rozmanité realizácie v referenčných fotografiách.

Rovnako dôležitá ako kvalita samotného okna je profesionálna montáž. Preto kladieme veľký dôraz aj na osadenie našich okien. Aby ste nemuseli veriť iba nášmu slovu, sme osvedčení ako poctiví montážnici občianskym združením SLOVENERGOokno podľa STN 733134. Viac na http://www.slovenergookno.sk alebo http://www.montaz-okna.sk/sk/

Peter Drieňovský

Peter Drieňovský
Vedúci

0905 368 110

obchod@just-eurookna.sk

zakaznik
zakaznik
zakaznik